שי לעובדים

שי לעובדים הוא מושג המכיל הרבה מאוד אפשרויות:

שי לחג, שי ליום הולדת של העובד, שי לעובדים באירועי חברה או כנסים שי לעובדים הפורשים לגמלאות וגם שי לעובדים המקבלים דרגה או מתמנים לתפקיד חדש.

גם אירועים משפחתיים מיוחדים כמו לידה, בר מצווה, חתונה ועוד מזכים לפעמים בשי מיוחד ממקום העבודה ומה מתאים יותר משי מתוק – שי משוקולדים בטעמים עשירים ונפלאים הנמסים בפה?

היכנסו לקבלת מידע נוסף בנושא אריזות שי

במספר מקומות עבודה נותנים שי מיוחד כדי לציין שהעובד עשה משהו מיוחד בתפקיד (מעין בונוס), ישנם מקומות שבהם עושים תחרות המצאות או הצעת רעיונות לשדרוג של עבודת החברה וכל מי שמגיש הצעה מקבל שי סמלי שימתיק לו את היום – מומלץ להעניק שי לעובדים שכולו שוקולד.

לחצו וקבלו מידע נוסף בנושא שי לעובדים

 

שי לעובדים – שי לחג

בדרך כלל כאשר חושבים על שי לעובדים חושבים על שי לחג מסוים, ראש השנה, פסח ולעיתים גם פורים וחנוכה, הם חגים שבהם ניתן שי לעובדים. הרבה מאוד מקומות עבודה שהתנסו בנתינת שי לחג, בוחרים לפחות בחג אחד לאורך השנה שבו הם נותנים לעובדים, שי מתוק הכולל אריזות שי מלאות בפרלינים, טראפלס ופינוקי שוקולד מענגים אחרים.

מחקרים שנעשו בתחום זה בישראל, מוכיחים שוב ושוב כי זוהי בסופו של דבר מתנת החג האהובה ביותר, המתקבלת בהתלהבות ובשמחה הן על-ידי העובדים ובעיקר על-ידי בני משפחותיהם. כמובן, שתמיד ניתן להוסיף לאריזות השי לעובדים גם בקבוק יין איכותי או ליקר שוקולד מענג או כל מתנה אחרת.

לחצו על הקישור וקראו על שי לחגיםשי לראש השנה, שי לפסח

לסיום, חשוב להזכיר שבמקומות עבודה רבים מעסיקים גם עובדים שאינם יהודיים – דרוזים, מוסלמים או נוצרים ויש לחשוב על שי לעובדים אלו  שיהיה ראוי, טעים ומענג.

יולי 2024
א ב ג ד ה ו ש
« פברואר    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031