שי לחגים

כאשר אומרים חגים בישראל מתכוונים לעונת החגים בחודש תשרי או לחג הפסח שהוא חג משפחתי במיוחד. בחגים אלו שבהם נפגשים עם בני המשפחה הקרובה והמורחבת, מארחים ומתארחים, מקובל לתת שי לחג, לקרובים ולאהובים עלינו וגם לחברים, וכבעלי עסק, לעובדים.

יחד עם זאת, יש הרבה חגים נוספים שבהם נהוג להעניק לעובדים שי לחג ובטח ובטח כאשר מדובר ביקרים לנו, כמו חנוכה, פורים ובכל חג שבו מתארחים לארוחה חגיגית.

בתקופת החגים נהוג לתת שי לחג בנוסף לעובדים גם לספקים איתם אנו עובדים, לקוחות חשובים בארץ ובחו"ל ועוד. במקרים אלו, רצוי לדעת מה מקובל בארצות אחרות ולהעניק שי בתקופת החגים הנהוגה אצלם, לדוגמה בכריסמס, חג ההודיה, חג הפסחא ועוד. אנשים איתם אתם בקשר או במידה ואתם עובדים איתם מדתות אחרות, גם כאשר הם בישראל, חשוב להעניק להם שי לחגים שלהם ובכך להראות רגישות ותשומת לב מיוחדת. הדבר יתקבל בברכה.

ועכשיו לשוקולד, כי שוקולד הוא השי האידאלי לכל חג וגם לכל אירוע כי תמיד אוהבים לקבל אותו, לטעום, לנגוס ולהרגיש את הטעמים הנפלאים ממלאים את הפה ואת הלב.

השוקולד ניתן תמיד כמתנת אהבה ואם ניגע קצת במחקרים, מסתבר שיש בשוקולד חומרים הנותנים את אותן התחושות שאנו מרגישים כשמתאהבים (רק במינון נמוך יותר) לכן, השוקולד הולך מצוין עם אהבה ותאווה, עונג ושמחה. לכן, לא משנה מה יגידו לכם, תמיד כיף לקבל חבילת שי המכילה פרלינים איכותיים וטעימים וכיף להביא חבילה כזו הביתה לבני המשפחה. האושר על פני הילדים ועל פני האורחים יהפכו את המתנה לנפלאה ובעלת ערך רב.


קראו עוד מידע מתוק ושוקולדי במיוחד על חבילות שי לחגים

 

ויש לנו גם מידע מתוק כמו שוקולד גם על:

שי לראש השנה -שנה חדשה מסמלת הזדמנויות חדשות, תקוות וגם ריגושים והפתעות להם אנו מצפים.
ראש השנה, יותר מכל חג אחר, מהווה הזדמנות מיוחדת להעניק שי שיביע בצורה סמלית ומדויקת את מהותו של ראש השנה.

שי לפסח – חג פסח – חג המצות הוא חג שבו שי שכולו שוקולד יתקבל בברכה גדולה אף יותר. הרבה מאוד דברים אסורים למאכל בימי הפסח, אז מה נפלא יותר מקינוח שכולו פרלינים נפלאים ופינוקי שוקולד אחרים, הכשרים לחג. יש לזכור שבפסח מארחים לארוחת חג משפחתית, או מתארחים אצל בני משפחה או חברים. בשני המצבים מתאים להעניק שוקולדים, הן כמתנה למארחים והן כפתיח נפלא לערב עם פרלין על הצלחת.

 

קראו גם על:

שי לעובדים

אריזות שי

מתנות משוקולד

יולי 2024
א ב ג ד ה ו ש
« פברואר    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031